Srpen 2010

Anna Kendrick nejen o Twilight!

30. srpna 2010 v 12:25 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Roli herečky si Anna (25) vyzkoušela poprvé ve 12 letech v divadle, potom se objevila v několika TV seriálech, úspěch jí ale přinesla až role Jessicy Stanley v sáze Twilight! Jaké bylo být hvězdou velkého filmového festivalu Comic-Con? "Naprosto perfektní, dokonalé! Je to akce pro fanoušky komedií a to já jsem, takže jsem si to moc užila. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, které bych v normálním životě neměla ani šanci potkat. Bylo to cool! Prozraď nám něco o natáčení filmového zpracování komiksu Scott Pilgrim. "Bylo velmi technické a hodně odlišné do toho, co jsem doposud dělala. Například scéna s Michaelem Cerou. Telefonujeme, na plátně to vypadá tak, že je rozdělená obrazovka, na jedné části mluvím já a na druhé Michael. Není to žádný střih. Měla jsem v uchu malé sluchátko, kterým jsem poslouchala, co Michael říká v druhém studiu a naše slova musela zapadat, jako by to byl skutečný telefonní rozhovor. Bylo to dost náročné!" Jak se cítíš mezi herci z Twilight ságy? "Teď už vím, co dělám, takže je to pro mne jednodušší než na začátku. Byla jsem ze všeho vyjukaná. Nevěděla jsem, co mě čeká a jaké potkám lidi. Teď už vím, že Twilight je parta plná skvělých, se kterými se nikdy nenudím. Na premiérách nebo jiných promo akcích si připadám jako na maturitním plese mé střední školy. Bývá tam úžasná atmosféra!"

Jaký bude Breaking Dawn?

30. srpna 2010 v 12:20 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Poslední, dvoudílná část ságy Twilight Rozbřesk bude daleko "odvážnější" než její knižní předloha. Stejně jako Twilight, New Moon a Eclipse, tak i film Breaking Dawn vzniká na motivy bestselleru Stephenie Meyerové a i tentokrát k němu scénář napsala Melissa Rosenberg. Ta se teď ale nechala slyšet, že její nový snímek o studentce Belle, upírovi Edwardovi a vlkodlakovi Jacobovi bude mnohem "drzejší" než je kniha! "Nechceme ale jen bezduché sexuální scény, abychom zvýšili návštěvnost," vysvětluje scénáristka. "Chceme, aby z těch pikantních scén byla cítit vášeň!" Melissa také prozradila, že krvavé scény o které v posledním dílu ságy nebude nouze, budou ještě dramatičtější než v předchozím Eclipse. "Určitě nevynecháme ani krutou část s porodem," slíbila scénáristka a dodala: "Když čtete knihu, kolik si toho dokážete představit? Myslím, že film může nabídnout veškerou krutost, kterou tento porod přináší! Rozhodně se tomu nechceme vyhýbat."

S kým chodí Taylor Lautner?

29. srpna 2010 v 12:26 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Zajímavá novinka se nese Hollywoodem... Proslýchá se, že hvězda ságy Twilight, herec Taylor Lautner (18) a jeho láska ze střední školy, Sarah Hicks (19) spolu opět chodí! "Tay a Sára jsou zase pár. Je to pravda a je to naprosto úžasné," prozradil jeden hercův známý s tím, že filmový Jacob měl pro Sarah vždycky slabost a to prý i v době, když randil s Taylor Swift nebo Selenou Gomez. Právě kvůli Seleně se měl Taylor se svou školní láskou kdysi rozejít, pravda je však jinde. "Kopačky dala Sarah Taylorovi. Bála se totiž, že ji opustí kvůli Kristen Stewart. Jakmile ale zjistila, že Tay a Kris jsou jen velmi dobří přátelé, začala se svým ex-přítelem opět vídat," vysvětlil ještě Tayův kamarád. Minulý týden se ovšem staronový pár musel rozloučit! Naštěstí ale jen na chvilku. Sára totiž odletěla na prázdniny. "Loučení bolí...," napsala tmavovlasá kráska na svůj Twitter. "Sedím sama na letišti, jsem smutná a zmatená. Těším se, až se vrátím!"

Děti noci 5- Zajiskření

29. srpna 2010 v 11:35 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Děti noci♥
nádherné hory. A já si najednou vzpoměla na legendu o těch horách. Byla jsem si stopro jistá, že jsou to oni. Měla jsem o nich doma hodně knížek, vzpoměla jsem si. Prý tam kdysi žili kouzelní draci. Nevím jestli tu ještě žijí. A tohle je ostrov kouzel a magických bitostí. Ostrov nadpřirozena. V těch knihách jsem byla pořád zabořená. Fascinovali mne. Chtěla jsem o těch fascinujících horách vědět vše. "Dračí hory" vydechla jsem. Všichni se na mě podívali. "Ty znáš ty hory?" divili se. "Ne jsem tu poprvé, ale doma jsem o nich měla hodně knih. A ne jen o nich, ale o celém tomhle ostrově." odpověděla jsem jim. Hned chtěli abych jim o nich něco vyprávěla. Já něvěděla co jim mám jako vyprávět. A hlavně jak začít. A tak jsem jim jen řekla "Prý tu žili draci. Pravý legenda. Nevím jestli tu ještě žijí." Oni se zamysleli a pak Estu něco napadlo. "Tak je můžeme zkusit najít." ten nápad se mi zamlouval. Z rozhovoru nás, ale někdo vyrušil. Nějaký něžný hlásek připadal mi jako hlásek víli. Otočola jsem se "Lucy?" ptala jsem se hlásku. Najednou se zpoza stromu vynořila ona! Ta dívka z mých snů! Vypadala jako přenádherná elfka. Menší postavy trochu baculatější dlouhé rezaté vlasy pod ramena nádherně hnědé oči. Já stála s otevřenou pusou jako přimražená. Nemohla jsem tou krásou a vzápětí zděšením hnout ani jednou částí těla. Ta dívka ke mne přistoupila blíže a začala "Jessico. Jsem ráda, že si našla tenhle ostrov. Ale kdo jsou oni?" ptala se. "My my j-jsme Dět-ti noc-ci" vykoktala jsem. "Ale oni tu nemají být. Je jsem nevolala, ale dobrá. Pojdte se mnou." divila se co tu dělá má parta. Nu tak jsme překvapěně šli za tou kráskou. Dovedla nás do své vesnice víl. Začalo se stmívat. Štěpán nevěděl na, kterou se podívat dříve. Bylo legrační jak se kolem sebe zmateně koukal. I Esta se zahihnala. "Co se děje?" zasyčel Šťěpán. "No tak se nezlob." omluvili jsme se mu. Když víli okouzlili Estu a Štěpána tak mě ta neznámá kráska odtáhla do své chýše. A tam mě začala hýčkat. Já se ze začátku lekla, ale po pravdě byla jsem jako v sedmim nebi. Měla moc hezký domeček. Z terásky toho domečku bylo vidět na západ slunce. Právě byl západ. Seděli jsme tam tak na té terásce a dívali se jak slunce zapadá. "A kdo vlastně jsi? A co znamenali ty sny?" zeptala jsem se ji nakonec. "Já jsem elfka Lucy. A ty sny tě měli dovést ke mě a povedlo se. Zalíbila ses mi." dodala. Když jsme se chtěli políbit objevila se ve dveřích Esta. Vyvalila na nás oči a zase odešla. Po pravdě Estě se tam také jedna zalíbila. A také si Estu hýčkala. Další den...!!!POKRAČOVANI PRŘIŠSTĚ!!!

Děti noci 4 - Rozhodnutí

28. srpna 2010 v 21:20 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Děti noci♥
Tajemné moře a okolní svět mi nedali pořád spát. A ještě k tomu se mi pořád ve snech zjevovala ta dívka. A tak jsem se rozhodla odplout z tohoto zapadlého ostrova a prozkoumat jiné kouty světa. Ale mé nové rodině jsem se to bála říct. I sesstře Christy bála jsem se, že jim tím rozhodnutím hodně ublížím. Ne, že bych je neměla ráda, ale nedalo mi to. A navíc jsem chtěla zkusit vypátrat naši pravou rodinu. Christy jsem chtěla vzít také. Jednou jsme si jen tak hráli na pláži a našli jsme starou lodku. Věděli jsme o ni jen my děti. Ale to co se nemělo stát bylo to, že Esta a Šťěpán zaslechli náš rozhovor s Christy, že chceme odjet. Tedy já ano, ale Christy se moc netvářila. Horší bylo, ale to, že tu lod našla společně náše parta. Ane jen já. Ostatní se na mne naštvali, že bych už odjížděla naší společnou lodí. Ale navrhli, že se přestanou zlobit když pojedeme všichni, že i oni chtějí poznat tajemstvý vzdáleného světa. Mě se to nezamlouvalo "A co Guru?", "Ty jsi chtěla odjíždět první tak nás vem s sebou!" naléhali. Já jsem se dlouho netvářila, ale nakonec jsem povolila. Začali se tak radovat, že jsem byla štastna s nimi. "A kdy bychom odjeli? A co řekneme Guru?" ptala jsem se jich. Oni jen "Guru to nemusí vědět!" odsekly. "Ale tohle neni správné, odjedeme zítra. Nechám Guru vzkaz aby se nestrachovala. Ano?" řekla jsem vážným hlasem. "No jo tak jo, ale necháváš ho ty!" řekla Esta. Já souhlasila. Ráno jsme se probudili dříve rychle jsme se zbalili. Já rychle nějak naškrábala vzkaz paní Guru. A šli jsme. K lodce jsme běželi co nejrychleji a co nejpotišeji. Lodka byla pro osm členů my jsme byli naštěstí jen čtyři. Rychle jsme nasedli náházeli batůžky do lodky. Já odstrčila lodku od břehu a naskočila jsi. Vypluli jsme. Bylo chladné ráno. Slunce teprve začalo vycházet. Bylo slyšet ptačí šepotání. Plavili jsme se dlouho. Až do večera jsme nezahlédli žádnou pevninu. Byli jsme unaveni tak jsme usnuli. Ráno jsme zase nic nespatřili. Takhle to šlo asi týden. Asi po týdnu jsme konečně narazili na ostrov. Byl zvláštní. Ale hlavní bylo, byl to ostrov!! Ostrov!! Chápete? Zamířili jsme si to přesně ke břehu. Jen co jsme dopluli ke břehu tak jsme si ten ostrov zamilovali. Byl kouzelný. Zdálo se mi to nebo to byla pravda? Ale ten ostrov na mne působil nějakým kouzlem. "Není ten ostrov boží?" ptala se Christy. "Ano" vydechli jsme okouzleně. Vytáhli jsme lodku na břeh. A šli se porozhlédnout. Bylo tam miliony různých druhů květin a stromů. V lese byli zase krásné koberce z krásného nového zelenavého mechu. Tady musí po nocích snad tančit víli. Pomyslela jsem si. Esta najednou vykřikla "Podívejte!" Hned jsme se běželi podívat co nového objevila. A strnuli jsme s otevřenou pusou. Hned před námi se rozprostíraly...!!!POKRAČOVANI PŘIŠŤĚ!!!

Kristen Stewart chce pryč z Hollywoodu!

28. srpna 2010 v 20:03 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Hvězda Twilight touží po klidnějším životě
Role hollywoodské hvězdy už leze Kristen pořádně krkem. S Robertem se proto domluvili, že se budou více soustředit na hraní v divadle a natáčení malých filmů.

Dalším důvodem proč chce Twilight pár zvolnit životní tempo, je neustálé pronásledování dotěrnými paparazzi. "Není den, kdy by před mým domem nebo hotelem nestál alespoň jeden novinář," stěžuje si filmová Bella.

"Máme jich plné zuby. Chceme mít soukromí," dodává Rob s tím, že si chce vztah s Kristen užívat a ne pořád přemýšlet o tom, kam si mohou vyjít, aby nepotkali fotografy.

Pár proto uvažuje, že se po natočení posledního dílu ságy Twilight Breaking Dawn přestěhuje do Robertova rodného Londýna. "Silvestra jsme strávili v londýnském West Endu a moc se nám tam líbilo, takže se možná přestěhujeme tam," svěřila se ještě Kristen.

Děti noci 3- Parta

28. srpna 2010 v 17:39 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Děti noci♥
A tak nás s Criss adoptovala Gura. Criss si mezi mím a Gury rozhovorem seznamovala s Estou a Štěpánem. Začali si moc ruzumět. A tak jsem se rozběhla na travnatou plánku na tom neznámém ostrově. Svítilo slunce a byl teplý den. Neměla jsem žadné oblečení žádné své věci. Ale vrtalo mi v hlavě kdo byli moji rodiče. Pravé rodiče. Chriss to myslím bylo skutečně jedno házela si s dětmi našemi novými přáteli, sourozenci. Vypadala štastně. Christyn hlas mě vytrh ze zamyšlení a úvah "Jess pojd si s námi házet. Bude větší sranda!" a usmála se. I ostatní souhlasili. Tak jsem šla. Opravdu byla to sranda. Při hře jsem se, ale každou chvíli zadívala směrem jakým se rozlévalo moře a přemýšlela jsem co může být daleko daleko za tím mořem. To tajemné moře mi nedalo spát nedalo volnou skulinku abych myslela na něco jiného než na to co může být tam v dáli na obzoru moře, a na to kde mohou být naši pravé rodiče. Co si asi myslí? Jak jim asi je? Hledají nás? Pořád jsem na ně musela myslet i když jsem jsi vůbec nepamatovala ani jednu vzpomínku chvíly s nimi. Nevlastní sourozenci si všimly, že mě něco trápí bála jsem se jim to říci, ale nakonec jsem jim řekla, že myslím na rodiče i kdž nevím kdo jsou a kde je hledat. Mývala jsem zvláštní sny o neznámu za tím mořem. Za místem kde slunce chodívá spát. Vídala jsem tam pořád tu samou osobu. Krásnou dlouhovlasou dívku. S rezavými dlouhými vlasy. Byla taková menší menší než já. Mněla krásné hnědé oči. Připomínala mi krásnou elfku...vílu. Jako z mého snu. Mojí vysněnou krásku. Každé ráno po probuzení jsem nevěděla jestli to byl sen nebo realita. Přes dny jsme se sbližovali s novými sourozenci. Hráli jsme si s kamínkami, v lese stavěli domečky, hráli si ve vodě, moc jsme se nasmáli. Uplynul asi měsíc po tom co nás sem přineslo to tajemné a lákavé moře. Milovala jsem je. Milovala jsem mou novou rodinu. Založili jsme si s Estou a Štěpánem partu. Přemýšleli jsme nad hodně názvami, ale nakonec jsme se shodli na názvu Děti noci. Vzali jsme tedy i mou pravou sestřičku Chriss aby ji nebylo smutno. Našli jsme si krásné místo v lese za naším domovem. Gura naše milá nová máma měla, ale strach. Nechtěla abyjsme tam chodili, ale nakonec svolila, ale s podmínkou, že vždy bude hlídat opodál. Projistotu. My souhlasili. Aspon nám může pomoci s naší lesní klubovnou. Lesním domečkem na stromě. No naše nová rodina byla zvláštní. Nikde opodál nebyla žádná civilizace a Gura měla strach chodit přes les. Bála se toho co je za lesem. Tak jsme od malička od té doby pily zvířecí krev. A občas kakao když jsme našly náhodou na pláži kakaovník. Krev byla dobrá. Tu chut jsem si vybavovala. A tím jsem si i vybavila mou lásku k Vampýrům a touze být jednou z nich... ˇ!!!POKRAČOVANI PŘIŠTĚ!!!

Robert Pattinson & Reese Witherspoon jsou nádherný pár!

27. srpna 2010 v 19:46 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Zdroj: Profimedia.cz Twilight star natáčí v nový snímek. Jmenuje se Water for Elephants a jde o příběh o lásce, žárlivosti a neobvyklém životě u cirkusu v první polovině minulého století. Jacob Jankowski, jak se Rob ve filmu jmenuje, nastoupí po smrti svých rodičů k cirkusu, kde se na první pohled zamiluje do Marleny - manželky ředitele zvěřince, kterou hraje právě Reese. A podle členů natáčecího štábu se vzájemné sympatie Roberta (24) a Reese (34) neobjevují pouze před kamerou. "Byli si sympatičtí na první pohled," tvrdí kameraman. Osvětlovač k tomu dodává: "Je úžasné, co dokáže chemie! Jsou od sebe deset let a je vidět, jak to mezi nimi jiskří. Rob řekne vtip a Reese se chichotá, jako by jí bylo patnáct!" "Když Rob řekl Reese, že jí od malička zbožňuje. Řekla mu, že si připadá stará, ale pak se tomu ještě dlouho smáli," prozradil ještě další svědek a dodal: "Pro film je vážně skvělé, že si takhle rozumí. Na kameře jsou nádherný pár!"

Joe Jonas sbalil Ashley Greene

27. srpna 2010 v 19:40 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥News♥
Prostřední z bratrů Jonasových se rychle oklepal z rozchodu s Disney star Demi Lovato a už v hollywoodském rybníku ulovil další rybičku: hvězdu ságy Twilight, Ashley Greene! Poprvé byli Joe (20) a Ash (23) společně spatřeni už začátkem července. "Byli jsme jen na kávě, jsme přátelé," odbyl ale tehdy zpěvák dotěrné novináře s tím, že po rozchodu s Demi chce být chvilku sám a herečka jim vzkázala, že jejím objektem zájmu je teď kolega Brock Kelly. Jen pár dní na to se ale Joe objevil po boku filmové Alice Cullen znovu. Tentokrát na premiéře Eclipse v Londýně. "Nejprve byli na premiéře, druhý den pak zašli na koncert a na romantickou večeři. Byl by z nich krásný pár," prozradil šofér, který je celou dobu po hlavním městě Anglie vozil. Naposled se Ashley a Joe společně ukázali na veřejnosti včera. Strávili odpoledne v nákupním centru, zašli si na oběd a s kávou v ruce pak hereččiným autem odjeli do jejího bytu, odkud už po zbytek dne neodešli. O tom, že Ashley a Joe jsou nový pár, už tedy nikdo nemůže pochybovat.

Děti noci 2- Zatmění mysly

27. srpna 2010 v 18:31 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Děti noci♥
starší ženy "asi máma" pomyslela jsem si. Ta pani mne nečekaně vzala do náruče ve, které jsem omdlela. Probudila jsem se až v postely měkké a příjemné na dotek. Snažila jsem si vzpomenout co se stalo. Ale nedařilo se. Nevěděla jsem kdo jsem, odkud jsem, proč tu jsem, kolik mi je...prostě vůbec nic. Místo vzpomínek jsem viděla jen černo. Ze rovzpomínání se mě vytrhla starší žena "Čaj?Kakao?" já se na ni zmateně zadívám. Nakonec jsem odpověděla "Kakao prosím." Chriss seděla u mé postele a hladila mi ruku. Já se na ni usmála. "Co se stalo? Chriss? Nepamatuješ se?" ptala jsem se sestry. Ale Chris mi odpověděla "Ne bohužel. Mám úplné okno. To ty asi taky, že?" Ano mněla jsem úplné okno aspon v tom nejsem sama, říkala jsem si. Cítila jsem se o hodně lépe. Neodpověděla jsem ji. Kakao bylo dobré. Brala jsem ji jako moji mátinku, na svou jsem úplně zapoměla. Byla jsem jako po velké autonehodě nebo velké nemoci mozku možná ani ne po. Esta jestli si její jméno pamatuju dobře se zvídavě motala kolem mě. Po dlouhém pokukování po mne konečně něco řekla "Ahoj já jsem Eterka. A ty?" V tu chvíly se do toho vložila její máma "Esto, jak si to má asi pamatovat?" Esta zvraštila oči a odešla. Já se snažila vstát. Bylo to snadnější než jsem si myslela. Jejich máma mi najednou začala něco říkat "No zapoměla jsem se pžedstavit, promin. Já jsem Gora. A Esta se Štepánem jsou moje nevlastní děti. Je jsem prozměnu našla v lese pohmožděné od krve. Berou mě jako vlastní mámu. Na minulý život si nepamatujou. Byli ještě hodně malí když jsem je našla. Vy dvě budete asi sestry ne? No nevím jak se jmenujete a jestly vy ano tak mi to povězte, Prosím. Jinak si dovolím vám vymyslet nějaká jména osobně, ano? O vašich rodičích rodině nic nevím a ani nevím kde je hledat takže když budete souhlasit jakoby si vás adoptuju. A případně jestli někdy vás vaše máma nebo rodič najde může bydlet u nás, protože si pravděpodobně ani nebudete vědomi, že jsou to vůbec vaši rodiče. Pokusím se je, ale najít." Já tam tak stála joko přimražená nakonec jsem ze sebe dostala "No pamatuju si jen matně, že je moje sestra a že se myslím jmenuje Chriss. Ona si toho taky moc nepamatuje. Rodina? O ní si nic nepamatuju. Ani nevím jak jsem se sem dostala. Moje jméno je je myslím nák od J Jass ne nepamatuju si ho!!" zděsila jsem se, že si opravdu vpodstatě nic nepamatuju. "Jess?" zeptala se mě Gura. "No jo! To jméno je mi povědomé. Někdo mi tak myslím říkal." "Ok Jess. A vypadáš tak na 14??" "To si opravdu nepamatuji milá Guru. Je mi líto." ...!!!POKRAČOVANI PŘIŠTĚ!!!

Děti noci 1- Bouře

27. srpna 2010 v 17:16 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Děti noci♥
Byl krásný slunečný plážový den. Byly jsme s matičkou a sestou Christy na dovolené u moře. Slunce svítilo a krásně hřálo, ale mě to nepřišlo dělá se mi na slunci špatně tak jako mému bratrovi Olovi(ten s námi nebyl). Nu a když bylo venku tak teplo a pěkně rozhodly jsme se s Christy, že se půjdeme vykoupat do moře. Mátinka nás naštěstí pustila. Rychle jsme se šli převléct do plavek já měla takové světle modré dvoudílné a Christy zase takové žluté jednodílné, takže jsme vypadali jako nebe a slunce. Jen co jsme se převlékli vyběhli jsme s Chriss na krásnou písečnou pláž s bílím pískem a plnou přenádherných barevných mušlí...Vběhli jsme do nádherně modrého rozléhajícího se moře a začali jsme po sobě cákat vodu, schazovat se do moře a děsně jsme se tomu smáli. Byli jsme tak zaujati ve vlnách nádherně jsme si užívali, že jsme si ani nestihli všimnout jak se za tu dobu zatáhlo. Najednou slyším Chriss jak volá "Jess koukni jak je černá obloha!!" a ukazovala na temně černé mraky. V tu chvíli jsem si všimla těch velikých mořských vln jak se na nás řítí. Stála jsem jako přimražená a s otevřenou pusou jsem sledovala čím dál více blížící se vlny. Asi po půl vteřině jsem sebou rychle škubla a zavolala jsem na Chriss "Chriss kde jsi musíme rychle domu!!" mezitím jsem se rozhlížela kolem sebe, ale Chriss nikde. Začala jsem se klepat strachy kde může být říkala jsem si, že mne doma máma zabije jestli se ji něco stane. Najednou uslyším její hlas tak slabě.."Jess pomoooooooooc! Pomooooooooooc!" otočila jsem se rychle za tím slabě znějícím hlasem a spatřila ji daleko ve vlnách jak ji nesou někam do neznáma. Nelenila jsem a zkočila do moře a plavala co nejrychleji za ni. Vlny byly,ale rychlejší než já. Začalo se blýskat a hřmít. Vítr se zvedl tak rychle, že jsem to nestačila zaregistrovat..Vlny mě začali také unášet někam pryč. Bála jsem se o mojí nejmilovanější sestřičku Chriss. Po té veliké bouři jsem se probudila na nějakém neznámém ostrově. Naštěstí jsem tam zahlédla i sestřičku. Pokoušela jsem se za ni doplazit neměla jsem žádnou sílu. Nakonec se mi to povedlo. Zaslechla jsem dva neznámé hlasy kluka a holky. Slyšela jsem jak na ně volá nějaký ženský hlas "Esti, Štěpi nesahejte na ně!! Počkejte na mě!!" otočila jsem s námahou hlavu v, které mě doslova hočelo abych se podívala kdo to je. Viděla jsem krásnou dlouhovlasou dívku s nádherně snědou pletí vlka a menšího kluka s nádherně bílou pletí upíra a delšíma vlasama na ramena jak k nám běží. Oba byli překrásní měli krásně hnědé oči. Vlčice a upír. Zajímavé. Ze snění mě vtrhl hlas....!!!POKRAȡOVANI PRŘIŠŤĚ!!!

Taylor Swift- Avatary

25. srpna 2010 v 13:43 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Graphic♥
Ahojky no trochu jsem se nudila tak vám sem dávám pár avatarů s Taylor Swift. Prosím kopírovat jen s ikonou blogu!! Doufám, že se budou líbit...
k,l.

Boo Boo

25. srpna 2010 v 13:03 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Herci♥
http://cdn2.team-twilight.com/wp-content/uploads/2009/11/BooBooLunchbox7.jpg
ON JE DOKONALY!!

Boo Boo Stewart

25. srpna 2010 v 12:56 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Herci♥
http://www.exposay.com/celebrity-photos/boo-boo-stewart-kewl-magazine-launch-party-arrivals-HrXNbr.jpg

Kristen Stewart shoot.1

25. srpna 2010 v 12:43 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Herci♥
Kristen Stewart is Mullet Marvelous

Kristen Stewart

25. srpna 2010 v 12:41 | Bella Cullen♥♥♥ |  ♥Herci♥
http://www.celebrityhq.com/wp-content/uploads/2010/04/kristen_stewart_birthday.jpg

Bella Cullen

25. srpna 2010 v 10:06 | JasperAlice Cullen♥♥♥ |  ♥Rozbřesk♥
http://fc08.deviantart.com/fs46/f/2009/222/2/0/Bella_Cullen_by_alicexz.jpg

Edward Cullen

25. srpna 2010 v 9:58 | JasperAlice Cullen♥♥♥ |  ♥Stmívání♥
http://cache.gawker.com/assets/images/jezebel/2009/11/edward_cullen.jpg